Skip to content

Początek

To już było. Nuda. Nic odkrywczego.

Każdy początek zaczyna się w ten sam sposób. Robisz krok w przód. Nigdy nie wiesz, co czeka cię na kolejnym etapie drogi. Nigdy nie wiesz czy wszystko pójdzie zgodnie z twoimi założeniami. Ale taki jest urok robienia kroków w przód. Ryzyko daje ci możliwość odczuwania życia. Idziesz?

W momencie, kiedy wystartowała strona, bardzo mocno zastanawialiśmy się, co będzie pierwsze. Większość ludzi bagatelizuje początki, twierdząc, że jakoś to będzie, liczy się przecież pierwszy krok. Jednak ten krok musi nieść ze sobą konkretną treść.

To ma być dobre.

Nie będziemy pisać dlaczego powstali Objazdowi. Nie będziemy mówić, co macie robić ze swoim wolnym czasem, jak macie podróżować, co musicie zobaczyć. Każdy przecież żyje swoim rytmem i robi wszystko na swój sposób. Tak samo jest z podróżowaniem.

Lubimy poznawać nowe miejsca, ale również doświadczać na nowo te już poznane. Każdy z nas ma swój ulubiony kąt w zakamarkach świata, gdzie czuje się najlepiej i lubi tam wracać. Jeśli czujecie tak samo jak my, to witajcie na pokładzie! Jeśli lubicie przesiadywać na plaży, poświęcając na to cały swój wolny czas, z pewnością znajdziemy chwilę żeby się do Was przyłączyć 🙂

Przed nami sporo satysfakcjonującej pracy.

Zależy nam tylko i wyłącznie na dobrych, wartościowych treściach, które, mamy nadzieję, zainspirują Was do zrobienia kroku w przód. Przed nami więc wyzwanie, aby pokazać Wam miejsca, opowiedzieć ciekawe historie, być może zainspirować do konkretnych działań i może odkryć na nowo miejsca, które już dobrze znacie i kochacie. Mamy nadzieję, że wyruszycie z nami w tę przygodę.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Shares

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje o wpisach

FreshMail.pl